KULLANIM ŞARTLARI


Aşağıda MESS Eğitim Vakfı ile sizin aranızdaki yasal bir sözleşmenin koşulları yer almaktadır. Bu web sitesine erişerek, bu siteyi görüntüleyerek veya kullanarak, bu koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bu koşullara bağlı olacağınızı ve geçerli tüm yasa ve düzenlemelere uyacağınızı kabul etmektesiniz.

MESS Eğitim Vakfı size herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda, bu Kullanım Şartlarını ve bu web sitesinde yer alan diğer tüm bilgileri, postalanan bu belgeyi güncelleyerek değiştirebilir. Ayrıca, MESS Eğitim Vakfı herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda, bu sitede tanımlanan ürünlere, hizmetlere ve programlara ilişkin geliştirmeler veya değişiklikler yapabilir.

Bu web sitesinde, uyulması ve takip edilmesi gereken mülkiyete ilişkin bildirimler ve telif hakkı bilgileri yer alır. Bu sitede yer alan her türlü içerik, program ve materyalin hakları Vakıf’a aittir ve Portal’da yer alan görsel veya işitsel herhangi bir veri kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

MESS Eğitim Vakfı’nın önceden yazılı izni olmaksızın bu site ve bu sitenin tüm içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz.

MESS Eğitim Vakfı, bu web sitesinde yer alan web sayfalarına, ancak bu web sitesinin ticari olmayan amaçla yalnızca sizin bilgisayarınızdan kişisel erişiminiz ve bu web sayfalarını bu bilgisayarda bu amaçla görüntülemeniz için size münhasır olmayan, devredilemeyen, sınırlı bir izin verir. Bu izin, size bu sitede görüntülenen içeriği değiştirmemeniz, tüm telif hakkı ve ticari marka bildirimleriyle, mülkiyete ilişkin diğer bildirimleri korumanız ve bu içerikle birlikte yer alan veya bu sitede sair surette belirtilen tüm kayıt ve koşulları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla verilir. Önceki koşullar dikkate alınmaksızın; bu siteden yüklenmesi, erişilmesi veya diğer bir şekilde kullanılması için sağlanan, kendi lisans kayıt ve koşullarına ve bildirimlerine sahip tüm yazılım ve diğer malzemeler, söz konusu kendi kayıt ve koşullarına ve bildirimlerine tabi olacaklardır.

Bu sitede yer alan kayıt, koşul ve bildirimlere uymamanız halinde, size verilmiş tüm haklar önceden bildirilmeksizin otomatik olarak sona erecek ve elinizde veya kontrolünüzde bulunan yüklenmiş malzemelerin tüm kopyalarını derhal imha etmeniz gerekecektir.